Usnula jsem na vavřínech

15. června 2017 v 19:46 | Chikulín |  Filozofuju?
Nevím proč, ale už nějaký ten pátek (no asi zhruba od doby, kdy jsem přestala číst bravíčko což je velká spousta pátků) jsem nějak vypustila z hlavy problémy typu anorexie, bulimie apod. Nějak jsem, dá se říct až zapomněla, že takové problémy v dnešní době ještě pořád může někdo mít. Popravdě teď jsem docela v šoku.
Projížděla jsem si nejnovější články, které byly napsány a valila jsem bulvy jak puk, když 4 články co jsem po sobě rozklikla byly o tom, jak jsou hrozně ošklivé, jak se nemají rádi, jak potřebují za 14 zhubnout 10 kilo apod.
Asi jsem si myslela, že když teď už jsme se dostali před modelky, které mají dvacet kilo i s podprdou a dokonce i morbidně obézní modelky co mají dva metráky a konečně se na spoustě místech začala objevovat zlatá střední klasika. Čím jsou lidi tak přesvědčení o tom, že potřebují být vychrlí?
Odpovím si sama... Ano, potřebují, protože lidi se sebou z velké části nejsou spokojeni a myslím si, že ani nechtějí být se sebou spokojení. Chtějí vypadat jako ona, ta nebo támhle ta. Nechápu proč lidi nechtějí být sami sebou.
Každá dnešní holka chce být nějakým způsobem originální. Tak jak je možný, že když vlezete kamkoliv vždycky je 90 % všech lidí úplně stejných? Bez nápadu, bez šťávy, prostě dav. V tom horším případě se ještě tlemí těm zbylím 10 %, které jsem jim nepodobají, nemají chuť se jim podobat a jsou pro ně ti "divní".
Opravdu jsem trochu usla na vavřínech, protože mě tohle nikdy nějak zvlášť nezajímalo a v tuto dobu už vůbec ne a nebo mě teď tak napadá.. ty jo... že bych dospěla?Počkat, to je blbost. Pořád nutně potřebuju k snídani pribiňáka, co můžu pomaluju a sama si nevyperu.

Já jsem asi nepotřebuju být ploužící se kost obalená kůži. Popravdě se mi i docela líbí, když skočím kufr do bazénu a neudělá to jen nějaký mini žbluňk. A další důležitý faktor u mě hraje asi fakt, že já miluju jídlo a jídlo miluje mě. Máme spolu absolutně hormonický vztah.

Dovolím si teda konstatovat, že pokud chce někdo vypadat dobře a hubeně. Měl by jak sportovat tak se i dobře živit.
P.S.: tohle je dnešní kytka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hrobárova Dcéra Hrobárova Dcéra | Web | 19. června 2017 v 2:30 | Reagovat

=D tu na blogu je združovací bod slečien s PPP coz je občas komické

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama