Protančená noc

12. června 2017 v 23:45 | Chikulín |  Filozofuju?
Vždycky jsem měla hlavu plnou všeho možného a tak jsem si řekla, že bych to teď mohla nějak ventilovat do světa. Jelikož byl do teď mým jediným čtenářem papír a propiska, zdál se mi tenhle způsob jako docela fajn záležitost a možnost alespoň minimální zpětné vazby. Ne že bych si myslela, že jsem bůh ví jak dobrá ale vždycky jsem třeba ve škole dokázala vymyslet jakoukoliv slátaninu na jakýkoliv téma. Tak to teď prubnu a uvidíme.
Před chvíli jsem si všimla, že tu existuje něco jako téma týdne, které je v tuto chvíli "Protančená noc". Nejdřív jsem si myslela, že napíšu nějakou romantickou povídku, která by byla jako miliardy dalších úplně stejných. Vlastně by to bylo na stejný prdo se všema ostatníma pohádkama, kdy slaďácky tančíme za svitu měsíce, láska jak trám, známe se dvě hodiny a už bychom pro sebe umřeli... bla bla bla. Ano, jak děsně originální.
Docela mě to donutilo zamyslet se sama nad sebou. A řekla jsem si, že bych to mohla pojmout z jiného konce. S kým bych já osobně byla schopná protančit celou noc?
Popravdě dovoluji si tvrdit, že jsem pár takových romantických nocích se svým princem již protančila. Ne, nemyslím tím nějakou diskotéku u nás na vsi, kde opilci dávají dobré ráno. Mám na mysli takový ten snobácký ples v nažéhlených šatech, s psaníčkem a na vyskoých štanglích. Je samozřejmě pravdou, že za cenu chlebíčku a dvoudecky bílého by se na průměrné české tancovačce zřídila víc jak polovina sboru dobrovolných hasičů, jehož druhá polovina by k tomu taky neměla daleko. Ale upřímně, snad skoro každá holka by byla šťatsná, kdyby ji její přítel vzal takhle do společnosti a všem pyšně ukazovat kdo je ta jeho princezna.

A já jsem ráda princezna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 13. června 2017 v 6:04 | Reagovat

Někdy je dobré se podívat do minulosti abychom pochopili současnost
:-D GVKB:-D
Staroměstská exekuce ze dne 21. června 1621 byla hromadná poprava dvaceti sedmi vůdců stavovského povstání (tří pánů, sedmi rytířů, 17 měšťanů) na Staroměstském náměstí v Praze. Představovala nebývale krutou tečku za událostmi, které začaly třetí pražskou defenestrací 23. května 1618 a skončily 8. listopadu 1620 porážkou stavovských armád v bitvě na Bílé hoře u Prahy.

Mnichovská dohoda byla dohoda mezi Německem, Itálií, Francií a Velkou Británií o odstoupení pohraničních území Československa Německu. Byla dojednána 29. září 1938 v Mnichově Zástupci čtyř zemí - Neville Chamberlain (Velká Británie), Édouard Daladier (Francie), Adolf Hitler (Německo) a Benito Mussolini (Itálie) se dohodli, že Československo musí do 10. října postoupit pohraniční území obývané Němci (Sudety) Německu. Zástupci československé strany byli přítomni, ale k jednání samotnému nebyli přizváni.

Poučení z krizového vývoje ve straně a společnosti po XIII. sjezdu KSČ byl dokument, který Ústřední výbor KSČ schválil 10. prosince 1970 a který popisoval a interpretoval události Pražského jara a intervence vojsk Varšavské smlouvy. V podstatě konstatuje, že Československo se od ledna 1968 nachází v krizi a že vstup vojsk Varšavské pětky byl bratrskou pomocí.

2 Eliss Eliss | Web | 13. června 2017 v 9:38 | Reagovat

Mě přítel zatím na žádný taneček nevzal...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama